Projektowanie stron, aplikacji

Strona www jest istotną częścią wizerunku każdej firmy. Jej struktura oraz funkcjonalności powinny być starannie przemyślane ponieważ budując złej jakości stronę lub stronę nie dopasowaną do potrzeb grupy docelowej traci się zainteresowanie potencjalnych klientów. Odwiedzających stronę gości musi przyciągnąć zarówno grafika jak i treści. Ważne jest także to, by strona szybko się otwierała, była czytelna, a poruszanie się po niej odbywało się intuicyjne. Na zdobycie uwagi użytkowników nie ma zbyt wiele czasu, dlatego na etapie tworzenia kreacji trzeba zawsze myśleć o tym jakie potrzeby ma grupa docelowa, bo to dla niej powstaje strona.

Naszym klientom możemy zagwarantować  rozwiązania indywidualne. Nowe strony budujemy kierując się zarówno potrzebami ich przyszłych użytkowników jak też mając na uwadze zmieniającą się technologię. Wiemy, że klienci oczekują, by strona jaką stworzymy nie straciła świeżości zbyt szybko, dlatego zawsze sugerujemy najnowocześniejsze rozwiązania i informujemy o tym co może przynieść przyszłość.

Proponujemy również usługi przebudowywania starych stron internetowych i dostosowania ich do wymogów urządzeń mobilnych. Strony, które są nowoczesne osiągają lepsze wyniki w Google, ponieważ od jakiegoś czasu responsywność strony jest również brana pod uwagę przy tworzeniu listy wyników tej wyszukiwarki.

Zapraszamy do kontaktu.

Przykładowe realizacje:

Partnerzy

Klienci

Ta strona korzysta z plików cookies. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza, jeśli jednak tak to wyłącz ich obsługę w przeglądarce. .
Close