Kampanie AdWords

Adwords to płatna reklama w wyszukiwarce Google. Ma ona formę tekstu i jest umieszczana na samej górze wszystkich naturalnych wyników wyszukiwania, pasujących to słowa lub słów wpisanych przez użytkownika w okno wyszukiwarki. Najbardziej istotną częścią takiej reklamy jest jej tekst. Musi on w ciągu kilku sekund przyciągnąć zainteresowanie internauty i skłonić do kliknięcia w link. W przeciwieństwie do naturalnego pozycjonowania dzięki reklamie Adwords uzyskuje się najlepsze wyniki opłacając wysokie pozycje. Zmiany algorytmów nie wpływają na widoczność stron sponsorowanych, dlatego tego typu reklamy wybierają reklamodawcy, którzy są zdecydowani utrzymać stale najlepsze pozycje w wyszukiwarce. Istotne jest także to, że Adwords pozwala mierzyć i monitorować korzyści z wyboru określonego wariantu reklamy. W ten sposób na każdym etapie można wprowadzać zmiany i elastycznie dostosowywać przekaz do potrzeb grup docelowych.

Reklamę Adwords, tak jak pozycjonowanie można wykorzystywać na każdym etapie działalności. Jest to rodzaj kampanii, na której wyniki nie trzeba długo oczekiwać. Zaufaj naszym doświadczeniem, a Twoja kampania w Internecie zawsze będzie skuteczna.

Zapraszamy do współpracy.

Partnerzy

Klienci

Ta strona korzysta z plików cookies. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza, jeśli jednak tak to wyłącz ich obsługę w przeglądarce. .
Close