Nietypowe wywiady

Monika Olejnik potrafi wzbudzić zamieszanie, można ją nawet zaliczyć do kontrowersyjnych postaci świata dziennikarskiego. Do tej pory nikt nie kwestionował profesjonalizmu dziennikarki jednak jej impulsywna reakcja i opuszczenie studia przed zakończeniem czasu antenowego, przewidzianego na rozmowę ze Zbigniewem Ziobro poruszyła nie tylko środowisko dziennikarskie, ale także statystycznego obywatela.

Wideo z wywiadem Moniki Olejnik biło rekordy popularności w serwisie YouToube:

Jeszcze nie umilkły echa nietypowego wywiadu, ze Zbigniewem Ziobro, kiedy dziennikarka ponownie straciła nad sobą panowanie w trakcie jednej ze swoich audycji, tym razem sięgając po wątki osobiste.

Środowisko dziennikarskie wspiera Monikę Olejnik, mówiąc że dziennikarz ma prawo okazać emocje, ma prawo wypowiedzieć własne zdanie. Jednocześnie jednak dziennikarze poproszeni o komentarz do zachowania dziennikarki zastrzegają, że sami nie odważyliby się postąpić w ten sposób.

Co myśli o zachowaniu Moniki Olejnik przeciętny Polak? Z pewnością nie uważa go za nietypowe dla tej dziennikarki. Przyzwyczaił się już bowiem do tego, że tej dziennikarki nie można jednoznacznie sklasyfikować.

Po wprowadzeniu tekstu: „Dziwne zachowanie Moniki Olejnik” Google podaje nam 7 stron wyników dotyczących uznanego za nietypowe zachowania dziennikarki. Są wątki nowsze i starsze, ale z rankingu Google można wywnioskować, że po raz pierwszy o Monice Olejnik w kontekście nietypowego zachowania napisano w 2007 roku. Wygląda na to, że nietypowym wywiadem ze Zbigniewem Ziobro, zdziwione było jedynie środowisko dziennikarskie.

fot.Dollarphotoclub

Partnerzy

Klienci

Ta strona korzysta z plików cookies. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza, jeśli jednak tak to wyłącz ich obsługę w przeglądarce. .
Close